Zaznacz stronę

Jaki bilet wybrać na Kongres ?

25.05.21Kongres

Jaki bilet wybrać na Reggaeton vs Dancehall Kongres ?

Kiedy znana jest już data wydarzenia jakim jest Reggaeton vs Dancehall Kongres i stopniowo zostają odkrywani kolejni artyści, którzy na nim wystąpią zazwyczaj powstaje dylemat jaki wybrać bilet ? Najczęściej dylemat ten mają osoby, które pierwszy raz przyjeżdżają na Kongres. W tym artykule poznasz wszystkie rodzaje biletów, a także informacje na jakie panele dają wstęp oraz dla kogo są dedykowane ale najpierw zacznijmy od początku i dowiedzmy się czym tak naprawdę jest wydarzenie Reggaeton vs Dancehall Kongres.


Co to jest Reggaeton vs Dancehall Kongres ?

To największe wydarzenie edukacyjne w Europie skupiające wokół siebie entuzjastów takich stylów tanecznych jak reggaeton, dancehall oraz twerk a także miłośników latynoamerykańskich form fitnessowych. Kongres składa się z dwóch części warsztatowej oraz imprezowej.

Część warsztatowa trwa od piątku do niedzieli i składa się z pięciu paneli tematycznych takich jak :
REGGAETON / DANCEHALL / TWERK / BASIC / FIT
Suma wszystkich warsztatów na Kongresie zazwyczaj wynosi ok. 80 h.

Część imprezowa składa się z imprezy „before”, która odbywa się w piątek oraz głównej odbywającej się w sobotę. Podczas piątkowej imprezy zazwyczaj odbywają się bitwy taneczne czyli tzw. RvD Contest. Contest prowadzony jest w kategorii solistów w stylach reggaeton , dancehall oraz twerk a także w kategorii showcase dla formacji. Podczas głównego wydarzenia zazwyczaj jest przeprowadzana wielka bitwa na style, w której biorą udział artyści wraz z uczestnikami.


Co to są panele taneczne ?

Panel taneczny to blok warsztatów dedykowany konkretnemu stylowi. Na kongresie jest pięć takich paneli, które poniżej omówimy :

PANEL REGGAETON to blok warsztatów reggaeton podzielony na część podstawową obejmującą 12 h zajęć w sobotę oraz niedzielę oraz część specjalną czyli 3 godzinny warsztat masterclass odbywający się w piątek. Panel dedykowany jest dla osób, które opanowały podstawy reggaeton i chcą się dalej rozwijać.

PANEL DANCEHALL to blok warsztatów dancehall podzielony na część podstawową obejmującą 12 h zajęć w sobotę oraz niedzielę oraz część specjalną czyli 3 godzinny warsztat masterclass odbywający się w piątek. Panel dedykowany jest dla osób, które opanowały podstawy dancehall i chcą się dalej rozwijać.

PANEL TWERK to blok warsztatów dancehall podzielony na część podstawową obejmującą 10 h zajęć w sobotę oraz niedzielę. Panel dedykowany jest dla osób, już znających podstawy twerk i chcących się nauczyć czegoś więcej.

PANEL BASIC to blok 20 h warsztatów, które odbywają się w sobotę oraz w niedzielę. Panel dedykowany jest dla osób chcących nauczyć się podstaw. Większość warsztatów składających się na ten panel to warsztaty reggaeton, dancehall, twerk ale również w zależności od edycji kongresu pojawić się mogą warsztaty z hip hopu , afro czy funku brazylijskiego.

PANEL FIT to blok 18 – 20 h zajęć fitness oraz podstaw warsztatów tanecznych, które odbywają się w sobotę oraz niedzielę. Blok ten dedykowany jest dla osób lubiących wszelkiego rodzaju formy fitness oraz nastawionych na dużą dawkę energii. Panel posiada składa ze stałej części zajęć jakimi są : maraton zumby, podstawy reggaeton, podstawy dancehall, izolacje, godzina relaksacyjna oraz części zmiennej, w której skład wchodzą masterclass salsation, masterclass zumba, inne formy fitness oraz zajęć tanecznych zachęcających do nauki danego stylu.


Jakie są bilety i co najlepiej wybrać ?

Bilety na Kongres podzielone są na trzy kategorie : CAŁY FESTIWAL , PANELE TANECZNE , PANEL FIT.

W kategorii CAŁY FESTIWAL mamy do wyboru bilet OPEN PASS, DAY PASS SOBOTA oraz DAY PASS NIEDZIELA.

OPEN PASS to bilet obejmujący wstęp na wszystkie panele taneczne opisane powyżej. Bilet również uprawnia do wstępu na piątkowe warsztaty masterclass z dancehall oraz reggaeton. Open pass  daje możliwość wyboru skorzystania z wszystkich 80 h warsztatów, które odbywają się przez trzy dni trwania kongresu i jest dedykowany dla uczestników, którzy nie chcą się ograniczać do wyboru jednego panelu tanecznego.

DAY PASS SOBOTA to bilet dający możliwość wstępu na wszystkie panele w sobotę. Day pass dedykowany jest uczestnikom, którzy nie mogą być na całym kongresie ale chcieliby skorzystać z warsztatów w różnych stylach. Dostępność tego biletu pojawia się najczęściej dopiero od II progu cenowego.

DAY PASS NIEDZIELA  to bilet dający możliwość wstępu na wszystkie panele w niedzielę. Day pass dedykowany jest uczestnikom, którzy nie mogą być na całym kongresie ale chcieliby skorzystać z warsztatów w różnych stylach. Dostępność tego biletu pojawia się najczęściej dopiero od II progu cenowego.


Kategoria PANELE TANECZNE obejmuje takie bilety jak REGGAETON PASS, DANCEHALL PASS, TWERK PASS, BASIC PASS, DANCEHALL MASTERCLASS oraz REGGAETON MASTERCLASS.

REGGAETON PASS to bilet obejmujący wstęp na panele REGGAETON , BASIC oraz FIT. Dedykowany jest uczestnikom lubiącym reggaeton i chcącym rozwijać się w tym kierunku. Reggaeton pass daje również możliwość skorzystania z paneli basic oraz fit co w sumie daje możliwość wyboru spośród 52 h warsztatów. Bilet nie daje wstępu na piątkowy reggaeton masterclass.

DANCEHALL PASS to bilet obejmujący wstęp na panele DANCEHALL , BASIC oraz FIT. Dedykowany jest uczestnikom preferujących dancehall i chcących rozwijać się w tym kierunku. Dancehall pass daje również możliwość skorzystania z paneli basic oraz fit co w sumie daje możliwość wyboru spośród 52 h warsztatów. Bilet nie daje wstępu na piątkowe warsztaty dancehall masterclass oraz reggaeton masterclass.

TWERK PASS to bilet obejmujący wstęp na panele TWERK , BASIC oraz FIT. Dedykowany jest uczestnikom preferujących twerk i chcących rozwijać się w tym kierunku. Twerk pass daje również możliwość skorzystania z paneli basic oraz fit co w sumie daje możliwość wyboru spośród 50 h warsztatów. Bilet nie daje wstępu na piątkowe warsztaty  dancehall masterclass oraz reggaeton masterclass.

BASIC PASS to bilet dedykowany wszystkim uczestnikom chcącym poznać podstawy różnych styli tanecznych w szczególności reggaeton, dancehall oraz twerk. Bilet daje dostęp do panelu basic, który gwarantuje 18-20 h warsztatów odbywających się od soboty do niedzieli. 

DANCEHALL MASTERCLASS to bilet dedykowany pasjonatom dancehall chcących skorzystać z intensywnej dawki warsztatów, które odbywają się tylko w piątek. Warsztaty odbywają się minimum na poziomie  średniozaawansowanym. Dostępność tego biletu pojawia się najczęściej dopiero od II progu cenowego. 

REGGAETON MASTERCLASS to bilet dedykowany pasjonatom reggaeton chcących skorzystać z intensywnej dawki warsztatów, które odbywają się tylko w piątek. Warsztaty odbywają się minimum na poziomie  średniozaawansowanym. Dostępność tego biletu pojawia się najczęściej dopiero od II progu cenowego.


Kategoria PANEL FIT obejmuje bilety FIT PASS oraz FIT + BASIC PASS.

FIT PASS to bilet dedykowany dla wszystkich miłośników form fitnessowych (zumba, salsation oraz inne programy fitness) gwarantujących 18 – 20 h warsztatów tanecznych i zajęć fitness. Bilet daje wstęp na panel fit, który trwa od soboty do niedzieli.

FIT + BASIC to bilet dla uczestników, którzy lubią fitness ale również chcieliby skorzystać z warsztatów tanecznych i poznać ich podstawy. Bilet daje wstęp na panel fit oraz panel basic co daje łącznie możliwość wyboru zajęć spośród 40 h warsztatów.


Co to jest zadatek ?

Zadatek jest dostępny przy zakupie każdego biletu i daje on gwarancję rezerwacji biletu w aktualnym progu cenowym. Innymi słowy jest to bilet podzielony na raty. Różnica w cenie pomiędzy biletem kupionym za gotówkę wynosi 20 PLN. Drugą część płaci się do terminu podanego w opisie. (zazwyczaj data ostatecznej wpłaty jest ok. 7-14 dni przed samym kongresem.


Co warto wiedzieć przed zakupem biletów ?

  • Przed zakupem biletu warto zapoznać się z regulaminem wydarzenia.
  • Po zakupie biletu otrzymasz go na mail podany podczas zakupu. Bilet zostanie wysłany po zakończeniu progu cenowego.
  • W celu rejestracji na wydarzeniu warto przyjść minimum 30 minut przed rozpoczęciem warsztatów. Bilet można wydrukować lub trzymać w pliku na telefonie. W przypadku problemu z rejestracją warto mieć ze sobą potwierdzenie przelewu.
  • Bilety sprzedawane są na panel lub panele zgodnie z opisem biletu a nie na artystę, który występuje na danym panelu.
  • W sytuacji gdy nie jesteśmy w stanie przyjechać na wydarzenie można bilet odsprzedać innemu uczestnikowi. Ważne by osoba kupująca zapoznała się z regulaminem wydarzenia, opisem biletu oraz otrzymała bilet oraz wszystkie informacje związane z przebiegiem wydarzenia.
  • Istnieje możliwość ubezpieczenia biletu kupując kartę członkowską RvD. W przypadku posiadania karty uczestnik w razie absencji na wydarzeniu może zamrozić środki na swojej karcie a następnie może skorzystać z tych środków przy zakupie dowolnego produktu marki Reggaeton vs Dancehall. Karta członkowska daje również inne bonifikaty a szczegóły znajdziesz w linku. [więcej informacji …]

Gdzie znaleźć więcej informacji o Reggaeton vs Dancehall Kongres ?

AUTOR:
GM EVENT DESIGNER