JULIA

ZAWISTOWICZ

INSTRUKTOR REGGAETON

Julia w RvD Team jest od 2020. Na co dzień prowadzi zajęcia w Krakowie oraz okolicach. Jej energia oraz nieschodzący z twarzy uśmiech potrafi zarazić dobrym nastrojem niejednego uczestnika zajęć i warsztatów. Julia wchłania niemalże wszystkie latynoskie i karaibskie style taneczne dlatego też na jej zajęciach można poznać esencje tańca.

WIĘCEJ O JULII : 

Związana z tańcem od 10 roku życia. Jej taneczna przygoda w dzieciństwie rozpoczęła się od Hip-hopu. Niedługo później trafiła na zajęcia z tańca współczesnego, który trenowała pod okiem Sabiny Pyki. Później zainspirowana kulturą Bliskiego Wschodu rozpoczęła naukę tańca brzucha u Sary Damm. Jej kolejną fascynacją okazało się być Afro, które trenowała przez następne lata pod okiem duetu Alain Ndasi i Gerard Guyzo. Pragnąc wciąż odkrywać nowe rytmy zainteresowała się, pochodzącym z Jamajki, Dancehallem, którego miała okazję uczyć się od Pauliny Kędzior. Później, zafascynowana kulturą Kuby i Dominikany, rozpoczęła naukę Salsy i Bachaty pod okiem Sergio Trioiani. W trakcie swoich tanecznych podróży po Hiszpanii poznała także Flamenco, które niemal od razu skradło jej serce. Latami szkoliła się w najróżniejszych stylach tanecznych, jednak jej największą pasją okazały się być radosna Samba i elektryzujący Reggaeton. Jej przygoda z RvD rozpoczęła się w 2017 roku, gdy podczas krakowskiego RvD Academy od pierwszego wejrzenia zakochała się w Reggaetonie za zasługą duetu ’Heidi’ Gajewskiej i Daniela Pancerza. Sambą i Funkiem Brazylijskim zafascynowała się za sprawą Dyhonne Lucasa, na warsztaty którego po raz pierwszy trafiła w trakcie kongresu RvD w 2018 roku. Od 2019 roku współpracuje z marką RvD w ramach RvD Academy, RvD Camp i RvD Kongres. W 2020 roku została również przyjęta do grona zawodników RvD.
Od 2017 roku jest licencjonowanym instruktorem programu Zumba® a w 2020 roku została również instruktorem Salsation®. Na swoich zajęciach zawsze stara się zarazić wszystkich uczestników uśmiechem, przekazać im mnóstwo pozytywnej energii i zaszczepić w nich miłość do tańca, gdyż według niej jest on najpełniejszą formą ekspresji i najlepszym sposobem na wyrażenie siebie.

BIURO:
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice

ZADZWOŃ DO NAS:
+48 722 240 800

NAPISZ DO NAS:
biuro@rvdk.eu

DO POBRANIA

DOŁĄCZ DO NAS: