Zaznacz stronę

O KONGRESIE

 Reggaeton vs Dancehall Kongres to największe wydarzenie taneczne w Europie skupiające wokół siebie entuzjastów takich stylów tanecznych jak reggaeton, dancehall oraz twerk a także miłośników latynoamerykańskich form fitnessowych. Kongres składa się z części warsztatowej, która trwa od piątku do niedzieli i składa się z pięciu paneli tematycznych  (reggaeton, dancehall, twerk, fit, basic) oraz z części wieczornych imprez podczas, której odbywają się pojedynki taneczne w kategoriach solo oraz showcase dla formacji. 

CO WAS CZEKA

3 DNI ŚWIETNEJ ZABAWY

16-18.10.2020 Katowice

80 GODZIN warsztatów

Zajęcia są prowadzone na poziomie zaawansowanym oraz podstawowym

5 paneli tematycznych

Reggaeton / Dancehall / Twerk / Fit / Basic

Contest taneczny

Zawody taneczne  dla solistów oraz formacji

NASTĘPNY KONGRES

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

WYBIERZ BILET

BILETY NA CAŁY FESTIWAL

Bilety dają możliwość skorzystania z wszystkich warsztatów oraz imprez wieczornych podczas trwania festiwalu.  Klikając w wybrany bilet pojawi się szczegółowy opis możliwości jaki zawiera bilet.

BILETY NA PANELE TANECZNE

Bilety dają możliwość skorzystanai z wybranego panelu tanecznego. Bilety REGGAETON / DANCEHALL / TWERK PASS dają możliwość korzystania z paneli BASIC I FIT. Klikając w wybrany bilet pojawi się szczegółowy opis możliwości jaki zawiera bilet.

BILETY NA PANEL FIT

Opcja przeznaczona dla osób których interesuje tylko panel FIT. Bilet FIT + BASIC daje możliwość skorzystania również z panelu tanecznego o nazwie BASIC. Klikając w wybrany bilet pojawi się szczegółowy opis możliwości jaki zawiera bilet.

Bilety DANCEHALL MASTERCLASS / REGGAETON MATERCLASS / DAY PASS SATURDAY / DAY PASS SUNDAY / FIT PASS SATURDAY / FIT PASS SUNDAY / BASIC PASS SATURDAY / BASIC PASS SUNDAY będą dostępne od II progu cenowego tj. od 15.02.2020 Przed zakuoem biletu zapoznaj się z regulaminem wydarzenia.

STREFA UCZESTNIKA

HOTELE
NEWS

Jeśli interesuje Cię współpraca przy Reggaeton vs Dancehall Kongres VII
napisz do nas na biuro@rvdk.eu

DANCE BATTLE

HARMONOGRAM

WSPÓŁGOSPODARZ WYDARZENIA