GOSIA

EVENT MANAGER / TRENER DANCEHALL

Gosia dołączyła do RvD Team w 2018 roku po ukończeniu kursu na event managera. Od tego momentu odpowiada za promocję wydarzeń RvD i budowanie społeczności w województwie Łódzkim, a także jest naszym trenerem dancehall czyli osobą, która szkoli przyszłych instruktorów dancehall. Gosia jest profesorką nauczania. Będąc u niej na warsztatach możesz liczyć na profesjonalizm i mieć gwarancję, że w łatwy sposób przyswoisz sobie wiedzę.

WIĘCEJ O GOSI : 

Dyplomowana Instruktorka Tańca po 2- letnim Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym o specjalizacji formy uliczne w Bydgoszczy. Absolwentka łódzkiej AHE oraz UŁ na kierunku Pedagogika. Wykładowca na 2-letnim Kursie Instruktorskim z zakresu Tańca Nowoczesnego, o specjalizacji formy uliczne w Poznaniu. Członkini dawnej GrUpy SKłaD. Event manager na województwo łódzkie marki Reggaeton vs Dancehall.
Poprzez swoje merytoryczne przygotowanie realizuje nie tylko taniec, ale edukację przez taniec co pozwala jej na osiąganie wszystkich wychowawczych i merytorycznych celów edukacji tanecznej.

Jej zainteresowania skupiają się wokół form ulicznych, lecz swoje horyzonty stara się nadal poszerzać. 
Zaczynała od Hip-Hopu, a obecnie specjalizuje się w Dancehall oraz Twerk. W roku 2015 szkoliła się na Jamajce!

Założycielka formacji tanecznych: 

  • Beyond Limitz Crew (dancehall) – zdobywców nagrody Grand Prix w roku 2017 i 1 miejsca w roku 2019 podczas zawodów Dancehall or Die oraz 2 miejsca w roku 2019 podczas Kinnie Dance Battle.
  • Bootylicious (twerk) – grupa propagująca twerkography, czyli twerk w ujęciu choreograficznym.
  • Urban Swag (dancehall) – młodzieżowa grupa taneczna.

 Aktualnie najbardziej spełnia się jako choreograf czego dowodem jest zaproszenie jej do współpracy przy tworzeniu pokazu inauguracyjnego Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

BIURO:
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice

ZADZWOŃ DO NAS:
+48 722 240 800

NAPISZ DO NAS:
biuro@rvdk.eu

DO POBRANIA

DOŁĄCZ DO NAS: