Zaznacz stronę

RvD Challenge

31.05.21Kongres

Startujemy z challengem związanym z Reggaeton vs Dancehall Kongres VIII, w którym nagrodami są wejściówki na piątkowy blok zajęć trwający trzy godziny ! Dlaczego nagrodami ? Ponieważ każdy uczestnik, który weźmie udział w challange dostanie wejściówkę na nowy blok zajęć !

PO CO CHALLENGE ?

Jak zapewne wiecie lub jeszcze nie Reggaeton vs Dancehall Kongres to największe taneczno edukacyjne wydarzenie w stylach karaibskich w Europie. Co roku odwiedza nas ponad 1000 entuzjastów reggaeton, dancehall, twerk i form fitnessowych opartych na muzyce latino z ponad 25 krajów. Największa edycja liczyła ponad 1700 uczestników i miała miejsce podczas V edycji w 2018 roku. W 2020 roku byliśmy prawdopodobnie jedynym festiwalem taneczno edukacyjnym w Europie, który się w ogóle odbył.

Naszym celem jest chęć rozwoju Kongresu na jeszcze wyższy poziom. W planach mamy m.in :

  • dodanie nowych paneli tanecznych takich jak afro – brazil oraz street
  • dodanie darmowego panelu dla dzieci 
  • stworzenie jednego dużego darmowego panelu tanecznego
  • stworzenie mini żłobka dla mam posiadających małe pociechy by mogły również poćwiczyć 
  • dodanie panelu koncertowego, na który będziemy ściągać topowych artystów z gatunków reggaeton i dancehall
  • stworzenie panelu dyskusyjnego, w którym ludzie z naszej branży będą mogli wymienić się kontaktami, wiedzą oraz być na bieżąco z nowinkami rozwijającymi naszą branżę

Jak wiecie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych co niejednokrotnie udowadnialiśmy  przez lata naszej działalności ale niektóre działania związane są ze znacznie większym budżetem niż do tej pory. Dlatego też podczas najbliższej edycji zamierzamy zebrać 100.000 zaproszeń na wydarzenie Reggaeton vs Dancehall Kongres VIII.

Po co aż tyle ? Tak ogromny zasięg nie tylko wygeneruje odpowiednią promocję miasta Katowice, w którym odbywa się nasz kongres ale również da szansę na poznanie nowych entuzjastów i podmiotów, które chcą dołączyć do tego projektu. Liczymy też na to, że po zbudowaniu tak dużych zasięgów pokażemy włodarzom miasta, że warto poważniej traktować tego typu wydarzenia, które na równi mogą być traktowane z tak dużymi wydarzeniami jak Tauron Nowa Muzyka czy OFF Festival.

Póki nie spróbujemy to nie przekonamy się :p Jeśli Cię to zainteresowało weź udział w naszym challengu.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W CHALLENGU ? 

To całkiem proste. Wystarczy dodać maksimum znajomych do wydarzenia (facebook ma limit 500). Jeśli masz mniej to nic nie szkodzi każdy głos to nowa szansa na lepszą przyszłość. Jak już to zrobisz powinna wyskoczyć informacja taka jak na poniższym obrazku.

Zrób screen i wyślij go do nas na mail biuro@rvdk.eu a otrzymasz darmowe wejście na piątkowy panel trzech godzin warsztatów, który odbędzie się po zajęciach masterclass lub wejście na Reggaeton Weekend odbywający się w dniach 10-11.07.2021 w Krakowie. (WIĘCEJ INFO TUTAJ)

Dlaczego jest to challenge ?  Ponieważ trwa on od 31.05 do 20.06 i w tym czasie musimy dobić do tej niesłychanej liczby zaproszeń. 

UWAGA !!! Dla pierwszych 15 osób, które wyślą nam screeny damy dodatkowo wejście na jeden z piątkowych masterclass !

Jeśli nam się uda osiągnąć 100.000 zaproszeń do 20.06 każda osoba, która się zaangażowała może liczyć na dodatkowe specjalne darmowe wydarzenie, które po Kongresie przygotujemy w ramach podziękowania.

Poniżej znajdziesz link do wydarzenia :

AUTOR:
GM EVENT DESIGNER