Zaznacz stronę

IDEA

Ideą Reggaeton vs Dancehall jest promowanie kultury reggaeton oraz dancehall poprzez tworzenie imprez i warsztatów tanecznych z najlepszymi instruktorami na każdą kieszeń oraz propagowanie wartości takich, jak: uczciwość, odpowiedzialność za czyny i słowa, wytrwałość, determinacja w dążeniu do realizacji marzeń. Dzięki tym działaniom chcemy przyczynić się do tworzenia miejsc, w których mogą się spotkać entuzjaści takich stylów jak: reggaeton, dancehall i  twerk a także pasjonaci wszelkich form fitnessowych bazujących na muzyce reggaeton oraz dancehall.

O KONGRESIE

Reggaeton vs Dancehall Kongres to festiwal, który się składa z części warsztatowej , imprez wieczornych , bitw tanecznych oraz panelu biznesowego.

 WARSZTATY : 

Część warsztatowa składa się z 124 h zajęć, które odbywają się od 09.04 do 14.04. Główna część warsztatów przypada w dniach 12-14.04 czyli w weekend. Dokładną rozpiskę warsztatów znajdziesz w zakładce harmonogram. Warsztaty podzielone są na grupy tematyczne czyli tzw. „Panele”. Panel to grupa zajęć o określonej tematyce zawartej w nazwie panelu np. „Panel Reggaeton” – warsztaty związane ze stylem reggaeton.  W tym roku dostępnych jest 13 paneli a są to : Reggaeton, Dancehall, Twerk, Basic, Fit, Afro, Street, Woman, Masterclass, Vip, Kids, Salsa, Bachata. Dokładny opis paneli znajdziesz w zakładce Panele.  Duża liczba paneli wynika z połączenia Kongresu Reggaeton vs Dancehall z platformą Miasto Tańczy, która odpowiada za panele Woman, Fit, Salsa, Bachata, Afro, Street. Bilety na wszystkie panele znajdziesz w zakładce Bilety. Bilety na warsztaty nie dają możliwości wejścia na imprezy wieczorne.

IMPREZY : 

Wieczorami po warsztatach odbywają się imprezy festiwalowe w klubie. Imprezy to bardzo ważna część festiwalu na której można spotkać nie tylko uczestników warsztatów tanecznych ale również osoby lubiące klimaty reggaeton i dancehall. Wejściówki na imprezy można nabyć w klubie w dniu imprezy lub kupując przez stronę „Party Passa”.  Party Pass to bilet dający wstęp na wszystkie imprezy i jest znacznie tańszy niż pojedyczne wejściówki. Istnieje limitowana liczba party passów.  Szczegółowy opis imprez znajdziesz w zakładce Imprezy. 

BITWY TANECZNE : 

Bitwy taneczne są elementem festiwalu od jego pierwszej edycji . Bitwy są przeprowadzane w kategoriach solo w stylach reggaeton , dancehall, twerk oraz showcase (dla formacji)  Kategoria Solo to pojedynki taneczne jeden na jeden. Zwycięzca każdego stylu przechodzi do wielkiego finału gdzie walczy o tytuł najlepszego tancerza Kongresu. Kategoria Showcase to pojedynki formacji tanecznych tańczących reggaeton, twerk i dancehall. Sędziowie oceniają formację i wybierają najlepszą ekipę, która zrobiła największe show.  Szczegóły wraz z zasadami pojedynków znajdziesz w zakładce Bitwy Taneczne.

PANEL BIZNESOWY : 

Panel Biznesowy to nowy element Kongresu i jego założeniem jest wymiana myśli oraz nowinek z wiązanych z technologiami , kwestiami marketingowymi, organizacyjnymi itp. Panel będzie się składać z części „speech” czyli krótkich prezentacji dotyczących danego zagadnienia oraz panelu dyskusyjnego z gośćmi oraz networkingiem czyli nawiązywaniem kontaktów biznesowych. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Panel Biznesowy. 

WARTO WIEDZIEĆ

Klikając w poniższe opcje dowiesz się o :

RODZAJE BILETÓW & FAQ : tu znajdziesz informacje o rodzaju biletów i ich różnicach a także odpowiedzi na  najczęściej zadawane pytania. 
WSPÓŁPRACA :  informacje dla promotorów, grup  i partnerów oraz dla artystów chcących wystąpić na kongresie.
VIDEO TUTORIAL :  przewodnik video wprowadzający do Kongresu i odpowiadający na najważniejsze pytania.
HOTELE : baza hoteli  przez nas rekomendawanych.
INFORMATOR : wszystkie informacje o Kongresie w postaci prezentacji pdf do pobrania. Informator będzie gotowy w momencie publikacji szczegółówego harmonogramu zajęć.
HISTORIA :  informacje o historii wszystkich edycji kongresów.

BIURO:
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice

ZADZWOŃ DO NAS:
+48 722 240 800

NAPISZ DO NAS:
biuro@rvdk.eu

DO POBRANIA

DOŁĄCZ DO NAS: