Zaznacz stronę

RvD 

KONGRES X

Reggaeton vs Dancehall Kongres X to największe wydarzenie wydarzenie przemysłu tanecznego oraz edukacyjnego w klimatach karaibskich w tańcu w Europie. Wydarzenie skupia wokół siebie entuzjastów takich stylów tanecznych jak reggaeton, dancehall oraz twerk. W tym roku możesz się spodziewać dodatkowych paneli tanecznych dzięki połączeniu z Festiwalem Miasto Tańczy a będą to m.in. panele Afro, Latino, Street, Fit oraz Woman.

Dziesiąta edycja Kongresu będzie trwać 6 dni oraz  składa się z trzech modułów. Moduł warsztatowy to część składająca się z warsztatow tanecznych, które trwają od wtorku do niedzieli i składają się z paneli tematycznych (reggaeton, dancehall, twerk, masterclass, basic, afro, street, fit, woman, latino). Moduł imprezowy to część w skład, której wchodzą imprezy wieczorne w klimatach reggaeton, dancehall, twerk, rnb, afro oraz moombahton wraz z pojedynkami tanecznymi w kategoriach solo oraz showcase dla formacji. Trzecim modułem jest moduł biznesowy, składający się z meetingu branżowego połączonego z networkingiem. Podczas tego modułu zaproszeni goście poruszą najważniejsze aspekty w naszej branży począwszy od spraw sprawnych po technologie i marketing.

W pasku menu znajdującym się na głównej stronie kongresu znajduje się aktualnie osiem pozycji. Nie wszystkie oopcje będą dostępne od samego początku dlatego też, bądź na bieżąco z newsami. W opcji PANELE TANECZNE znajdziesz informacje z dokładnym opisem co to jest panel taneczny i z czego się składa a także znajdziesz informacje dotyczące rodzajów biletów i tego co one obejmują.

 

 

DATA 11/04/2023- 16/04/2023
MIEJSCE KATOWICE oraz Stadion Ślaski
ADRES wkrótce więcej informacji
START wkrótce więcej informacji

 

edycja

paneli tanecznych

godzin warsztatów

RvD

MEDIA

Subskrybuj nasze social media i bądź na bieząco z wydarzenami, które organizujemy.
To jest nasz oficjalny tag  #reggaetonvsdancehall

RvD

NEWS

Stworzyliśmy grupę na Whatss App, na której będziemy wrzucać regularne informacje dotyczące przygotowań do Kongresu. Dowiesz się m.in o artystach, imprezach, ciekawostkach i historii RvD. Bądź z na bieżąco z newsami.

RvD

HISTORIA

Marka Reggaeton vs Dancehall powstała w 2012 roku a jej początki były związane głównie z organizacją imprez muzycznych w klimatach reggaeton oraz dancehall. Pierwsza impreza odbyła się 18 maja 2012 roku w Katowicach w klubie Cotton Club a następna edycja miała miejsce 8 czerwca w Krakowskim w klubie El Sol.

BIURO:
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice

ZADZWOŃ DO NAS:
+48 722 240 800

NAPISZ DO NAS:
biuro@rvdk.eu

DO POBRANIA

DOŁĄCZ DO NAS: