RvD

ACADEMY

RvD Academy to cykl warsztatów organizowanych w całej Polsce, który zazwyczaj składa się z kilku modułów. Każdy moduł trwa minimum 2 h. Warsztaty jeśli chodzi o poziom trudności mają formułę otwartą tzn , że są prowadzone tak by osoby, które jeszcze nie miały styczności z danym stylem nie odczuły, że jest to dla nich za trudne przy jednoczesnym zachowaniu poziomu trudności tak by osoby bardziej zaawansowane wyniosły z warsztatów coś dla siebie. Warsztaty, dedykowane dla osób bardziej zaawansowanych oznaczone są w nazwie jako MASTRECLASS. RvD Academy organizuje tzw. “Polish Tour” jest to cykl warsztatów w różnych miastach z zagranicznym instruktorem.

DO TEJ PORY POLISH TOUR ODBYWAŁ SIĘ Z TAKIMI ARTYSTAMI, JAK:

🇫🇷 M’Y

🇫🇷 JAY-C VAL

🇨🇺 EDUARDO MADRAZO

🇸🇰 DEE REGGEATONERA

🇫🇷 DANTE

NASZ

CEL

Celem RvD Academy jest popularyzowanie wybranych przez nas stylów tańca oraz zachęcenie uczestników do dalszego rozwoju tanecznego i dobrej zabawy. RvD Academy również jest namiastką tego czego można doświadczyć podczas RvD Kongres czyli naszego festiwalu.

HISTORIA

RvD ACADEMY

Pierwsze warsztaty odbyły się w Krakowie 4.01.2014 roku w klubie muzycznym PAUZA i ich celem było zachęcenie klubowiczów do nauki styli, które miały być grane podczas wieczornej imprezy. Warsztaty dancehall poprowadził nasz gość z francji JAY C VAL. Początkowo warsztaty odbywały się w klubach muzycznych przed imprezami i głównie organizowane były w Krakowie. W 2016 został zorganizowany pierwszy Polish Tour, którego gościem byla Dee Reggaetonera. Warsztaty odbywały się w szkołach tanecznych w takich miastach jak Poznań, Łódź, Kraków oraz Katowice.  W 2017 roku warsztaty zmieniły nazwę na RvD Academy. Od tego momentu powstały regularne warsztaty w większych miastach w Polsce. Do tej pory RvD Academy odbyło się w takich miastach jak : Katowice, Kraków, Nowy Sącz, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Warszawa, Częstochowa, Poznań, Wrocław, Lublin, Rzeszów, Police.

WYDARZENIA

SPRAWDŹ W KTÓRYCH MIASTACH JESTEŚMY 

RvD ACADEMY KATOWICE

RvD ACADEMY KATOWICE

RvD ACADEMY KRAKÓW

RvD ACADEMY KRAKÓW

RvD ACADEMY LUBLIN

RvD ACADEMY LUBLIN

RvD ACADEMY RZESZÓW

RvD ACADEMY RZESZÓW

RvD ACADEMY WARSZAWA

RvD ACADEMY WARSZAWA

RVD ACADEMY

RVD ACADEMY W LICZBACH

MIAST

EDYCJI

GALERIA

ZOBACZ ZDJECIA Z RvD ACADEMY

NASZE PRODUKTY

SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

KONGRES

CAMP

WARSZTATY

SZKOLENIA

IMPREZY

KARTA RvD

BIURO:
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice

ZADZWOŃ DO NAS:
+48 722 240 800

NAPISZ DO NAS:
biuro@rvdk.eu

DO POBRANIA

DOŁĄCZ DO NAS: