RvD

ACADEMY

RvD Academy to cykl warsztatów organizowanych w całej Polsce, który zazwyczaj składa się z kilku modułów. Każdy moduł trwa minimum 2 h. Warsztaty jeśli chodzi o poziom trudności mają formułę otwartą tzn , że są prowadzone tak by osoby, które jeszcze nie miały styczności z danym stylem nie odczuły, że jest to dla nich za trudne przy jednoczesnym zachowaniu poziomu trudności tak by osoby bardziej zaawansowane wyniosły z warsztatów coś dla siebie. Warsztaty, dedykowane dla osób bardziej zaawansowanych oznaczone są w nazwie jako MASTRECLASS. RvD Academy organizuje tzw. “Polish Tour” jest to cykl warsztatów w różnych miastach z zagranicznym instruktorem.

DO TEJ PORY POLISH TOUR ODBYWAŁ SIĘ Z TAKIMI ARTYSTAMI, JAK:

🇫🇷 M’Y

🇫🇷 JAY-C VAL

🇨🇺 EDUARDO MADRAZO

🇸🇰 DEE REGGEATONERA

🇫🇷 DANTE

NASZ

CEL

Celem RvD Academy jest popularyzowanie wybranych przez nas stylów tańca oraz zachęcenie uczestników do dalszego rozwoju tanecznego i dobrej zabawy. RvD Academy również jest namiastką tego czego można doświadczyć podczas RvD Kongres czyli naszego festiwalu.

HISTORIA

RvD ACADEMY

Pierwsze warsztaty odbyły się w Krakowie 4.01.2014 roku w klubie muzycznym PAUZA i ich celem było zachęcenie klubowiczów do nauki styli, które miały być grane podczas wieczornej imprezy. Warsztaty dancehall poprowadził nasz gość z francji JAY C VAL. Początkowo warsztaty odbywały się w klubach muzycznych przed imprezami i głównie organizowane były w Krakowie. W 2016 został zorganizowany pierwszy Polish Tour, którego gościem byla Dee Reggaetonera. Warsztaty odbywały się w szkołach tanecznych w takich miastach jak Poznań, Łódź, Kraków oraz Katowice.  W 2017 roku warsztaty zmieniły nazwę na RvD Academy. Od tego momentu powstały regularne warsztaty w większych miastach w Polsce. Do tej pory RvD Academy odbyło się w takich miastach jak : Katowice, Kraków, Nowy Sącz, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Warszawa, Częstochowa, Poznań, Wrocław, Lublin, Rzeszów, Police.

WYDARZENIA

SPRAWDŹ W KTÓRYCH MIASTACH JESTEŚMY 

RVD ACADEMY

RVD ACADEMY W LICZBACH

MIAST

EDYCJI

GALERIA

ZOBACZ ZDJECIA Z RvD ACADEMY

NASZE PRODUKTY

SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

KONGRES

CAMP

WARSZTATY

SZKOLENIA

IMPREZY

KARTA RvD

BIURO:
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice

ZADZWOŃ DO NAS:
+48 722 240 800

NAPISZ DO NAS:
biuro@rvdk.eu

DO POBRANIA

DOŁĄCZ DO NAS: