RvD

IDEA

Ideą Reggaeton vs Dancehall jest promowanie kultury reggaeton oraz dancehall poprzez tworzenie imprez i warsztatów tanecznych z najlepszymi instruktorami na każdą kieszeń oraz propagowanie wartości takich, jak: uczciwość, odpowiedzialność za czyny i słowa, wytrwałość, determinacja w dążeniu do realizacji marzeń. Dzięki tym działaniom chcemy przyczynić się do tworzenia miejsc, w których mogą się spotkać entuzjaści takich stylów jak: reggaeton, dancehall i  twerk a także pasjonaci wszelkich form fitnessowych bazujących na muzyce reggaeton oraz dancehall.

RvD

HISTORIA

Marka Reggaeton vs Dancehall powstała w 2012 roku a jej początki były związane głównie z organizacją imprez muzycznych w klimatach reggaeton oraz dancehall. Pierwsza impreza odbyła się 18 maja 2012 roku w Katowicach w klubie Cotton Club a następna edycja miała miejsce 8 czerwca w Krakowskim w klubie El Sol.

RvD W LICZBACH

NADCHODZĄCE WYDARZENIA – NIE MOŻESZ TEGO PRZEGAPIĆ

KONGRESÓW

CAMPÓW

ACADEMY

IMPREZ

UCZESTNIKÓW

STYLE TANECZNE

W KTÓRYCH SIĘ PORUSZAMY

REGGAETON

Jest to styl tańca wywodzący się z Puerto Rico, tańczony głównie do muzyki o tej samej nazwie. Głównym elementem tego tańca są silne i krótkie ruchy klatki piersiowej i bioder jak również liczne izolacje i szejki (shake’i).

DANCEHALL

Taniec należący do grupy form ulicznych takich jak hip-hop czy house. Powstały na Jamajce. Technika tańca dancehall charakteryzuje się płynnością, izolacją i rytmizacją ruchów oraz niepowtarzalnym ‘vibe’.

TWERK

Technika taneczna będąca domeną kobiet. Polega ona na rytmicznym potrząsaniu pośladkami w różnych pozycjach. Jest to dynamiczny taniec, rozwijający muzykalność oraz kondycję tancerza. Oznacza on mocne wzmacniane mięśni oraz pracę nad świadomością własnego ciała.

OPINIE O NAS

CO INNI MÓWIĄ O WSPÓŁPRACY Z RvD

Stanęliście na wysokości zadania.. wiadomo! 😎 Było rewelacyjnie! 🤩 Leczę zakwasy i z niecierpliwością czekam na kolejną edycję! 

Klaudia Brudz

Było cudownie! 💕💕💕 Jesteście niesamowici, profesjonalni! ♥️♥️♥️🙏🏻🙏🏻🙏🏻👏🏻👏🏻

Marta Białobrzeska

Było GENIALNIE! 💜 Robicie duży kawał dobrej roboty! To my Wam powinniśmy dziękować za wytrwałość i upór! Do następnego!!! 🎵💃🏻🕺🎵💃🏻🕺🎵💃🏻🕺🎵💃🏻🕺😁

 

Ewa Krowiak

NASZE PRODUKTY

SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

KONGRES

CAMP

WARSZTATY

SZKOLENIA

IMPREZY

KARTA RvD

BIURO:
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice

ZADZWOŃ DO NAS:
+48 722 240 800

NAPISZ DO NAS:
biuro@rvdk.eu

DO POBRANIA

DOŁĄCZ DO NAS: