Zaznacz stronę

DOŁĄCZ

DO NAJWIĘKSZEJ TANECZNEJ SPOŁECZNOŚCI

O PROJEKCIE RVD

Ideą Reggaeton vs Dancehall jest promowanie kultury reggaeton oraz dancehall poprzez tworzenie imprez i warsztatów tanecznych z najlepszymi instruktorami na każdą kieszeń oraz propagowanie wartości takich, jak: uczciwość, odpowiedzialność za czyny i słowa, wytrwałość, determinacja w dążeniu do realizacji marzeń. Dzięki tym działaniom chcemy przyczynić się do tworzenia miejsc, w których mogą się spotkać entuzjaści takich stylów jak: reggaeton, dancehall, twerk i zumba.

NASZE STYLE

REGGAETON

Jest to styl tańca wywodzący się z Puerto Rico, tańczony głównie do muzyki o tej samej nazwie. Głównym elementem tego tańca są silne i krótkie ruchy klatki piersiowej i bioder jak również liczne izolacje i szejki (shake’i).

DANCEHALL

Taniec należący do grupy form ulicznych takich jak hip-hop czy house. Powstały na Jamajce. Technika tańca dancehall charakteryzuje się płynnością, izolacją i rytmizacją ruchów oraz niepowtarzalnym ‘vibe’.

TWERK

Technika taneczna będąca domeną kobiet. Polega ona na rytmicznym potrząsaniu pośladkami w różnych pozycjach. Jest to dynamiczny taniec, rozwijający muzykalność oraz kondycję tancerza. Oznacza on mocne wzmacniane mięśni oraz pracę nad świadomością własnego ciała.

ZUMBA

To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim wprawia nas w świetne samopoczucie.

RVD W LICZBACH

EDYCJI

WYDARZEŃ

UCZESTNIKÓW

OPINIE

ANIA | GDAŃSK

„Najlepsza tego typu impreza w Polsce! Dla nas z Pomorza jedyny powód by co roku odwiedzać Katowice!”

KINGA | KRZESZOWICE

„Niezapomniane emocje. Zabawa, możliwość rozwoju, niesamowici instruktorzy. To jest to !!”

PATRYK | KRAKÓW

„Było mega! Trzeba robić takie rzeczy, to nie tylko dla Nas dobra zabawa ale także promocja miasta i regionu!!!”